Parnashavari

Erinevad Drikungi laamad on viimasel ajal soovitanud seda mantrat lugeda koroona viiruse vaigistamiseks.


Parnashavari (Tib. Ri tro ma, lo ma gyun ma) on daakini, kes on 21st Tarast kahekümnes (seotud Amogasidhi tarkusega). Ta on ehitud roheliste ravimtaimede lehtedega ja ta kaitseb meid nakkushaiguste eest.


Lord Jigten Sumgöni Kogutud Õpetustes (Kabum) on kirjas, et Parnashavari mantra on väga tõhus ja võimas tervendaja, see rahustab ja võtab epideemiad kontrolli alla.Mantra: OM PI-SHA-TSI PARNA-SHA-WARI SARVA MA-RI PRA-SHA-MA-NI HUNG

OM: See õnnistatud silp koosneb kolmest helist A, O ja M, mis väljendavad Buddha virgunud keha, kõne ja meelt. OM õnnistab ja aktiveerib meie keha, kõne ja meele, istutades meisse kolme kaya seemned (nirmanakaya, sambhogakaya and dharmakaya). Eriti just helisid kasutatakse siin selleks, et hoida ära, kaitsta ja vabastada meie keha, kõne ja vaim epideemilisest haigusest nagu koroonaviirus.

PISHATSI: Suure väega naissoost jumalused, näiteks dakini või yogini, kes suudavad kaitsta, ennetada ja vabastada olendeid igasugustest deemonlikest vaimudest, negatiivsetest ja takistavatest jõududest.

PARNA: puu või taimede lehed.

SHAWARI: metsa hõimu daam, kes valdab maagiat ja tervendamist, kasutades metsataimi ja ravimeid.

PISHATSI PARNASHAWARI: võimas dakini, kes on ehitud ravimtaimede roheliste lehtedega, mis on kõigi nakatumiste ja haiguste vastu.

SARVA: kõik

MARI: haigused või nakatumised

PRASHAMANI: rahustama

SARVA MARI PRASHAMANI: rahustab maha kõik haigused ja nakatumised


HUNG: saavutada siddhid, täita püüdlus ja saavutada jumaluse, Parnashavari seisund.

PARNASHAVARI PÜHITSUS, MANTRA, PRAKTIKA JA KAITSEYANTRAD

Tekstid

Parnashavari pikk sadhana

Parnashavari lühike sadhana:

parnashavari_praktika_1_lk.pdf
parnashavari_praktika_2_lk.pdf