Ruumide rent

Carousel imageCarousel imageCarousel image

2016. aasta septembris võtsime Pärnu Linnavalitsuselt rendile uued ruumid Vee tn.4. Tööd oli palju, aga uus keskus on avar, hubane ja mõnus koht. Suured tänud kõigile, kes ehitustöödel kaasa lõid: Õie, Juta, Ilona, Merle, Valter, Ave, Gert, Raivo, Gerol, Janek, Sveta, Hele, Külli, Hedi, Jaanus!


Kuna saalis on vabu aegu, siis soovi korral saab neid rentida joogatundide või erinevate ürituste läbiviimiseks. Joogatundide ja ürituste läbiviimiseks on kasutada joogamatid, pleedid, toolid, viis suurt lauda (4 inimesele), valge tahvel ja ka projektor koos ekraaniga.

Huvi korral saad saali hõivatust vaadata meie kalendrist. Kui leiad saali vaba olevat Sind huvitaval ajal, siis võta palun ühendust Merlega (517 8278, merlepruul@gmail.com) Saali ühe tunni üür on 10 eurot. Pikema kasutuse korral oleme teinud erihinda.


Lisaks on meil rendile pakkuda ka tuba teraapiate tegemiseks. Tuba saab võtta ainult enda kasutada kuurendiga või siis saab käia ravitsemas makstes tunni kaupa. Sel juhul on hind 2 eurot.